Welcome to Portal Sztuki | sztuka: plastyka, teatr, muzyka

 
Menu
· Strona główna
· Napisz i wyślij artykuł
· Starsze artykuły
· Dzienniki
· FAQ - pomoc
· Kontakt z nami
· Moje konto
· Prywatna wiadomość
· Rekomenduj nas

SzukajZaloguj się
Pseudonim

Hasło

Nie masz jeszcze konta? Możesz zarejestrować się w ciągu kilku minut tutaj. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz miał dostęp do większości modułów

Kto online
Teraz witrynę przegląda 5 gość(ci) i 0 użytkownik(ów).

Jesteś anonimowym użytkownikiem. Możesz się zarejestrować klikając tutaj

Licznik odwiedzin

9495147
odsłon strony od lipiec 2007

Wybr. losowo kategoria

Proza, poezja, inne
[ Proza, poezja, inne ]

·New Polish Nude Photography
·Death book
·Luki między gwiazdami
·Pisanie o górach, czyli koniec ery heroicznej
·Diabeł irlandzki
·Bunkier Sztuki zaprasza
·Premiera książki Krótka historia Grupy Ładnie
·Czułość i sarkazm Virginii Woolf
·Erotyczne harce artystów

Dzisiejsze artykuły:
Dziś jeszcze nie było artykułu z tego działu.

Z naszego archiwum


Wystawa fotografii piktorialnej pt. ULICA KROKODYLI
Ideą powstania naszego Pictorial Teamu była chęć popularyzacji tak mało znanej dziedziny fotografii, jaką jest piktorializm i to w swoim współczesnym wydaniu. Sądzimy, że nam się to udało; potwierdzają to sukcesy na rynku fotografii krajowej jak i europejskiej np. nagroda ministra kultury i sztuki RP, ministra kultury Rosji czy Królewskiego ... więcej


RASTER, Michał Budny Światło

Promień wpadającego do pokoju światła był przedmiotem jednej z pierwszych instalacji rzeźbiarskich Michała Budnego ("Światło", 2004). Po kilku latach artysta powraca do tematu światła dekonstruując jego fizyczną spoistość i analizując w zamian metaforyczne sensy.. ... więcej  
Portal Sztuki | sztuka: plastyka, teatr, muzyka FAQ (Często zadawane pytania)Kategoria: Główna -> Ogólne zasady korzystania z Portalu Sztuki

Pytanie
·  Ogólne zasady korzystanie (wypowiadania się na łamach) Portalu Sztuki

Odpowiedź
·  Ogólne zasady korzystanie (wypowiadania się na łamach) Portalu Sztuki

"Portal Sztuki" tworzą serwisy i witryny internetowe zgrupowane w domenach gallery-art.pl, aukcje-art.pl i subdomenach aukcje.art.pl oraz aukcje.e.pasaz.pl. Utworzone zostało także kilka stron w subdomenach toplista.pl. Portal sztuki będzie ciągle rozwijany (mamy nadzieję, że przy czynnym udziale użytkowników). Dlatego w miarę potrzeb mogą zostać utworzone nowe domeny. Część serwisów ma własne regulaminy, w części zaś nie określono zasad korzystania z naszych usług. Jednak w ramach wszystkich serwisów należy trzymać się pewnych zasad. Nie chcemy sztywnego ich określenia, mając nadzieję, że zasady te określają sami użytkownicy na zasadzie ogólnego konsensusu i dyskusji. Jednak kilka ogólnie przyjętych zasad należy przestrzegać, a te najważniejsze to:
- Nie traktuj portalu sztuki jako miejsca wyładowania swych frustracji.
- Pamiętaj, że nie każdy posiada taką wiedzę jak Ty w danym temacie - zamiast strofować, staraj się wyjaśnić..
- Staraj się pisać językiem prostym i zrozumiałym. Unikaj sformułowań znanych tylko specjalistom w danej dziedzinie. Jeżeli musisz ich użyć, wstaw link do strony, która użyte przez Ciebie sformułowanie wytłumaczy mniej obytym w poruszonym przez Ciebie temacie internautom. Pamiętaj, że Twoje artykuły czytać też będą internauci, których poruszona przez Ciebie dziedzina zaczyna dopiero interesować - nie zniechęcaj ich już na początku wyniosłą frazeologią.
- Nie traktuj portalu sztuki jako miejsca reklamy swojej twórczości. Możesz oczywiście zamieścić artykuł o sobie, lecz nie przesadzaj z linkami, przekierowaniami i.t.p., naganne jest wstawianie linków do swoich stron w rozwinięciach artykułów innych użytkowników.
- Unikaj stronniczości, jeżeli powołujesz w swoim artykule dwa różne stanowiska dotyczące opracowanego tematu, postaraj się obydwa stanowiska przedstawić obiektywnie (unikaj stosowania przymiotników wartościujących, powodujących podkreślanie stanowiska, które bardżej Tobie odpowiada). Odrębnie możesz podać stanowisko, które bliższe jest Twojej teorii.
- Portal sztuki nie jest encyklopedią. Same związane z kulturą i sztuką hasła (z krótkim opisem) należy zgłaszać do naszej encyklopedii sztuki , gdzie zostaną zamieszczone przez administratorów, lub redaktorów portalu. Natomiast na stronach głównych portalu mogą znaleźć się te same hasła, ale w formie w rozbudowanych artykułów i innych opracowań.
- Unikaj wulgaryzmów, szanuj opinię innych użytkowników.
- Pamiętaj o przestrzeganiu praw autorskich.
Być może dobrym sposobem na wymianę poglądów i dyskusje było by wolne forum dyskusyjne, jednak nauczeni przykrym doświadczeniem postanowiliśmy takiego nie instalować. Poprzednie forum pełne było "bełkotu" internautów, którzy w danym temacie nie mieli nic do powiedzenia, a 80% postów stanowiły linki reklamowe do osobistych stron użytkowników.

[ Powrót na górę ]
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Tworzenie strony: 0.04 sekund